Domů
Novinky
O nás
Kontakt
fb
eshop
zshop
tv
fcb
Podmořský svět právě ožívá.
Představujeme vám unikátní řadu vodních tvorů. Jakmile vhodíte vílu, rybu nebo želvu do vody, začnou díky jedinečnému senzoru samy plavat. Chvíli rychleji, chvíli pomaleji, chvíli doprava, chvíli do leva, chvíli přímo pod hladinou, chvíli u dna. S robohračkami si užijete jistě spoustu zábavy.

Jakmile vhodíte roboželvu do vody, začne sama plavat. Umí při plavání změnit rychlost i směr. Jako správná želva se ale dovede pohybovat i na suchu. Roboželva se pohybuje jako živá! Chodí a plave, možno nastavit různé rychlosti plavání. Oblíbený kamarád do vody i na souš, nasbírejte si svou mořskou rodinku plnou roboželv a roboryb! Robovíla zase dokáže plavat horizontálně i vertikálně, podle toho, jak umístíte její závaží. Vhodné pro děti od 3 let.
podmínky soutěže
zpět
Společnost EP Line SE vznikla v roce 2008 se záměrem dovážet do České republiky kvalitní, originální a zábavné hračky. Našimi hlavními cíli jsou pečlivý výběr výrobků, přijatelné ceny, dobrá kvalita hraček a péče o naše velké i malé zákazníky. Vždy se snažíme dělat vše především pro děti, přinášet jim nové a kreativní hračky v českém jazyce, které je budou bavit a těšit.
dále o nás
Dokumenty
Podmínky užívání
Ochrana osobních důvodů
Všeobecné podmínky emailové komunikace společnosti
info@epline.cz